Акимат Западно-Казахстанской области
Управление физической культуры и спорта Западно-Казахстанской области
Областная специализированная школа-интернат для одарённых в спорте детей
Жеңіске бірге!

Батыс Қазақстан облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының Спортқа дарынды балаларға арналған мамандандырылған облыстық мектеп-интернат Коммуналдық мемлекеттік мекемесі

ҚАЗ     РУС

Біз әлеуметтік желіде

Негізгі бет

Зілтеміршілер жеңіспен оралды

2017 жылдың 08-09 сәуір аралығында Орынбор қаласында ауыр атлетикадан Халықаралық турнир оздырылды. Аталмыш жарыстан мектеп-интернатымыздың спортшылары қатынасып, жақсы нәтижелер көрсетіп, жеңіспен оралды.
Осы Джумагулов Ержан - 85 келі салмақ дәрежесінде 1-орын; Әлиев Өтепберген -62 келі салмақ дәрежесінде 2-орын; Урашев Рустам - 50 келі салмақ дәрежесінде 2-орын; Тарасов Виктор - 94 келі салмақ дәрежесінде 2-орын; Изтелеуов Арман - 77 келі салмақ дәрежесінде 1-орын; Хамидолла Сержан - 38 келі салмақ дәрежесінде 1-орын; Зырянов Артур - 50 келі салмақ дәрежесінде 1-орын; Айдар Мадиар - 46 келі салмақ дәрежесінде 2-орын; Шулепов Дмитрий - 69 келі салмақ дәрежесінде 2-орын. Ауыр атлетика бөлімінің жаттықтырушылары мен спортшыларын жеңістерімен құттықтаймыз!!!

Интернат туралы

Мектеп-интернаты Батыс Қазақстан облысының әкімдігінің 17.04.2002 ж. , № 84 Қаулысына сәйкес «Спортқа дарынды балаларға арналған мамандандырылған облыстық мектеп-интернат» ММ құрылғанмен өз қызметін 2004 жылдан бастады. Мектептің алғашқы диреторы В.М.Каракушиев.

Мектеп – интернаты өз қызметін дзю-до, грек рим күресі, еркін күрес, волейбол, бокс секілді спорт түрлерінен 75 оқушымен бастады.

Жаңадан ашылған мектеп-интернатта 10 жаттықтырушы, 14 мұғалім, 9 тәрбиеші өз жұмысын бастады.

Толық оқу ...

Спортқа дарынды балаларға